Kdo je Kartonová máma?

Ahoj!

jsem Jitka a už nějaký čas vystupuji pod přezdívkou „Kartonová máma“. 

Nápad založit si stejnojmenný profil na sociálních sítích přišel, když byl prvnímu synovi rok a půl a mé okolí se bavilo jednoduchými aktivitami, které jsem mu v té době vymýšlela. 

Recyklované aktivity mě baví, protože jsou hotové rychle, s minimálními náklady a syny spolehlivě zabaví. Aktivity na doma připravuji, když je ošklivo nebo když nás zrovna přepadne nemoc. Když jsme zdraví, užíváme si hlavně aktivity venkovní. Nejrůznější hledací hry a práce s přírodninami, to je naše!

Moje vášeň pro tvoření se začala formovat už v dětství ve výtvarných kroužcích a taky ve skautu. V dospívání tato vášeň přešla do vymýšlení aktivit pro moji vlastní skautskou družinu. Také mě ovlivnila brigáda ve výtvarných potřebách, kde jsem se seznámila s různými kreativními technikami. Při studiu na VŠ jsem začala podnikat a prodávala své ručně vyrobené šperky a mozaiky na řemeslných jarmarcích. 

Po nástupu do zaměstnání bylo mé kreativní já na nějakou dobu umlčeno, ale na mateřské dovolené se zase (a velmi nahlas) ozvalo a vznikla Kartonová máma. Jako prostředek mojí kreativní seberealizace, kterou jsem v určitých podobách potřebovala celý dosavadní život. Strašně mě to baví a věřím, že na profilu a mých aktivitách je to vidět.

Ať už jsi kreativní duše jako já nebo ne, určitě si na mých stránkách najdeš tu svoji inspiraci na levnou zábavu a tvoření s dětmi. 

 

Jitka, Kartonová máma

spolupráce

Psaní a tvoření u mě jdou ruku v ruce. Ovládám mnoho výtvarných technik, mám základy copywritingu, znám SEO, psaní mě baví a není pro mě problém vymyslet článek na míru i pro Váš web či blog. Pro klienty také točím videa a zveřejňuji je na svých sociálních sítích. Na instagramu mám již přes 50 tisíc sledujících. 

Takže pokud hledáte kreativního influencera pro novou kampaň, právě jste ho našli!

Máte-li zájem o spolupráci či placenou propagaci, kontaktujte mě. Velmi ráda Vám poskytnu svůj media kit a probereme možnosti naší spolupráce. Už teď se těším na Vaši zprávu.

RECENZE

Sleduj mě i na sociálních sítích, ať ti neuniknou nejnovější příspěvky, tvořivé výzvy a soutěže